ЧИ Є ГАЗДА В ЦЬОМУ ДОМІ АБО ЧОМУ ЧАГАРНИКАМИ ТА БУР”ЯНОМ ЗАРОСТАЄ МІСЦЕВА ПОЛІЦІЯ НА ВИНОГРАДІВЩИНІ…????

Шановне товариство, Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” неодноразово звертало увагу керівництва місцевої поліції що на Виноградівщині , на стан благоустрію навколо їхньої адмінбудівлі.

Минулого року ми також загострювали на цьому їхню увагу ,а саме на смітті біля адмінбудівлі,на те що все навкруги заросло бур”яном та чагарниками,на неналежний стан огорожі по периметру їхньої території.

Декілька разів спілкувалися із керівництвом поліції,але бажаного результату так і не досягли і тоді самі вирішили прибрати.Цього року  зрозуміли,що потрібно домогтися ,щоб вони самі своїми руками здійснили благоустрій  тієї територію,  де працюють і проводять більшу половину свого робочого часу .

Сьогодні ми провели громадський  моніторинг  стану захисних сторуд цивільного захисту на території Виноградівщини та візуально оглянули і територію навколо місцевої поліціїі.

 Одна із захисних споруд на Виноградівщині розташована  на території Виноградівського відділення поліції та облікована ,як протирадіаційне укриття.

Ми надали заяву на ім”я керівника поліції на здійснення візуального огляду даного приміщення з метою інформування громадськості про його стан.

Отримали досить таку відповідь ,що дана споруда,а саме протирадіаційне укриття  знаходиться в приміщенні ІТТ №3  і призначена для працівників місцевої поліції.

Виходячи із тексту даної відповіді  можна припустити ,що в разі надзвичайної ситуації ,яка потребує укриття від радіації ,особовий склад буде знаходится в  приміщенні ІТТ №3 .

Виникає  логічне запитання: де будуть знаходитися  тимчасово затримані ?

Також в поліції нам повідомили,що візуальний огляд даного протирадіаційного укриття є неможливим,у зв”язку з тим,що ІТТ №3 ГУНП в Закарпатській області є режимним об”єктом.

В результаті спілкування із співробітниками поліції ми з”ясували наступне,що протирадіаційне укриття знаходиться в підвальному приміщенні і на їх думку не може бути режимним об”єктом.

Також ,в ході спілкування із теперішніми і колишніми працівниками поліції ми отримали від них опис того ,який теперішний стан даної споруди, так як вони бачили його особисто.

Із їхніх слів це приміщення знаходиться  в занедбаному стані і не може  апріорі бути використано для цивільного захисту особового складу.

Як вони стверджують, раніше там було все,і ліжка,і освітлення,і вентиляція,тобто все що потрібно було для цільового використання.

Саме для підтвердження або спростування тези про те в якому стані знаходиться захисна споруда цивільного захисту і виникла потреба в її огляді.

Але нажаль її віднесли до режимного об”єкту.Про законність віднесення її до режимного об”єкту будемо з”ясовувати у вищестоящих органам.

Отож ,підсумовуючи вищевказане ,можна сказати наступне,що в кожному домі має бути газда( і поліція не виняток),під керівництвом якого все має утримуватися в належному стані ,починаючи від благоустрою території до виконання безпосереднього і основного завдання – боротьби із злочинністю.

А щодо останнього завдання ,то важко сказати чи спроможний на це теперішній особовий склад?

Про сьогоднішній  моніторинг ми повідомили  начальника ГУНП в Закарпатській області, голову Закарпатської ОДА та голову Національної поліції України з метою відповідного реагування.

Про результати розгляду нашого звернення та прийняте рішення проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”


Щубер Федір Дмитрович