ЧИ ВІДБУДУТЬСЯ МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ ДВК В с.ПУШКІНО ЩО НА ВИНОГРАДІВЩИНІ???

Шановне товариство ,як ми вже вчора повідомляли , до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулися члени ДВК в с.Пушкіно про неналежний стан приміщення в якому мають намір провести місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

Невідкладно ми звернулися письмово до Голови Закарпатської ОДА п.Петрова О.Г. та безпосередньо до ЦВК України ,щодо невідкладного реагування на ситуацію ,яка склалася із неналежним станом дільничної виборчої комісії.

Як нас зранку проінформували члени ДВК с.Пушкіно, на 10 годину 13 жовтня 2020 року мала прибути комісія із ТВК м.Виноградів для проведення обстеження стану даного приміщення та вирішення питання по суті.

Для підтвердження або спростування того,що нам озвучили члени ДВК ми вирішили поїхати і оглянути ту картинку,яку нам малювали люди.

Що з того вийшло і чи дійсно така складна ситуація із приміщенням даної дільничної виборчої комісії дивіться у нашому відеоматеріалі та пишіть свої відгуки.Про подальший перебіг подій навколо цієї дільничної виборчої комісії в наступній публікації.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”