ЧИ “ПРИКРИВАЄ” НАЧАЛЬНИК МІСЦЕВОЇ ПОЛІЦІЇ ЮРІЙ ПИЛИП ПОРУШНИКІВ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА З БОКУ КАНДИДАТІВ НА ВИБОРНІ ПОСАДИ ВІД ПРОВЛАДНОЇ ПАРТІЇ ? ПОСУДІТЬ САМІ, АБО ЧИ НЕ Є ЦЕ ПОВНИМ БЕСПРЕДЕЛОМ ЦЬОГО ОРГАНУ.

Шановне товариство ,3 жовтня 2020 року мною було повідомлено на спецслужбу 102 про можливе порушення виборчого законодавства окремими кандидатами на виборні посади  до місцевих рад від провладної партії,тобто Слуги Народу.

Коротко про обставини повідомлення.

03.10.2020 року біля 9.00 години на вул.Севлюській с.Дротинці що на Виноградівщині з’явився грейдер ,що належить місцевому підприємцю із сусіднього села.

Грейдерист розпочав здійснювати грейдерування вказаної вулиці,а саме грунтову обочину,яка перетворилася на джерело появи  пилу ,яка вся осідає в будинки та завдає дискомфорт та загрозу для здоров”я мешканців цієї вулиці.

Зателефонувавши сільському голові та балансоутримувачу даної дороги в   ми дізналися ,що відповідного дозволу та погодження вони не надавали і навіть не були в курсі того що відбувається.Під час спілкування сільського голови із водієм грейдера останній заявив,що він це робить за проханням одного із кандидатів на посаду голови Виноградівської ОТГ .

Було повідомлено поліцію,по приїзду якої, ми надали для прослуховування записі телефонних розмов із вищевказаними посадовими особами Дротинської сільської ради та ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області”.Все було записано,підписано і ми очікували реагування.

В зв’язку з тим,що відповіді на заяву не надала,виникла потреба сьогодні  прийти  до Виноградівського відділення поліції для ознайомлення з ходом проведення перевірки та з зібраними матеріалами по моєму повідомленню.

Ознайомившись із матеріалами можна прийти до висновку ,що розгляд моєї заяви здійснено неналежним чином: не опитано осіб,які були вказані в повідомленні про вчинення можливого правопорушення,не опитано сільського голову с.Дротинці та посадових осіб ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області” ,які є балансоутримувачем цієї дороги.

В поясненні місцевого підприємця зазначено,що він по власній ініціативі направив свого працівника для здійснення грейдерування,тобто підтвердив,що здійснив самоуправні дії.

Виходячи із відповіді начальника ДП”Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області” в якій чітко зазначено,що жодних запитів щодо ремонту автодороги Виноградів -Дротинці-Фанчиково  на адресу даної служби не надходило.

Із цієї відповіді в діях виконавця цих робіт(грейдерування вулиці),на нашу думку ,вбачаються ознаки адміністративного та кримінального правопорушень.

В матеріалах перевірки відсутні опитування осіб,які, на мою думку, вчинили протиправні дії,відсутній висновок,відсутні відомості про особу яка здійснювала розгляд поданої заяви. Є тільки відповідь,що в даній події відсутній склад будь-якого кримінального та адміністративного правопорушення,передбаченого ККУ та КУаАП.

Я намагався поспілкуватися із начальником відділення поліції чи його заступником ,але жодного із них не було на роботі.

Ми зателефонували спецслужби 102 і повідомили,що на роботі керівників відділення місцевої поліції жодного немає.

Під час очікування цих посадовців(вони так і не з’явилися) мною зафіксовано на відео камеру мобільного телефону те,як поліцейські та відвідувачі знаходяться в приміщенні без захисних медичних масок,тобто тим самим  вчинили адміністративне правопорушення передбаченого ст.44-3 КУпАП і мають бути притягнуті до адміністративної відповідальності.

 З  метою надання правової оцінки діям місцевих правоохоронців щодо неналежного виконання своїх службових обов’язків по розгляду моєї заяви  направлено  до Закарпатської обласної прокуратури та ДБР України заяву про вчинення протиправних дій.

Шановне товариство ,такого бесприделу не було в правоохоронних органах за часів Януковича.

На кого вони працюють за наші податки не зрозуміло..

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович