Чи не є це порушенням виборчого законодавства?

Шановне товариство ,по інформації ЗМІ в пятницю 15.03.2019 року у меморіальному парку “Красне поле” що біля с.Рокосово Хустського району Закарпатської області відзначатиметься 80-та річниця Карпатської України.Цей день на Закарпатті буде вихідним. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Геннадій Москаль.

Довідково:
15 березня 1939 року сойм Карпатської України проголосив державну незалежність і прийняв конституцію, в якій визначив державною мовою українську, державним прапором – синьо-жовтий стяг, гербом – зображення ведмедя з синьо-жовтими смугами й тризубом, а гімном – «Ще не вмерла Україна».

Як відзначив Г,Г.Москаль,що це одна з найвизначніших дат в історії Закарпаття, тому і зараз цей день заслуговує на те, щоб бути вихідним. Тим більше, що цього року маємо ювілейну річницю, яку відзначатимуть на державному рівні, а на Закарпатті – за участі керівництва держави.

Згідно з розпорядженням голови ОДА, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день із п’ятниці, 15 березня, на суботу, 6 квітня. 
Але,шановне товариство наразі в Україні проходить передвиборча кампанія п.Москаль Г.Г. – голова Закарпатської ОДА та керівник виборчого штабу в Закарпатській області одного із кандидатів в Президенти України.

Саме чинний Президент України і є кандидатом в Президенти України , який по інформації ЗМІ має відвідати цей святковий захід,керівником виборчого штабу якого і є Г.Г.Москаль.
Прийнято розпорядження голови Закарпатської ОДА п.Москаль Г.Г.про те,щоб зробити вихідним днем 15.03.2019 року.
По наявній інформації на цей захід має приїхати в “добровільному ” порядку значна кількість “бюджетників”.

І тому виникає перше питання:
Чи є прийняття розпорядження про вихідний день нормативно-правовим актом ,який дає змогу для просування інтересів конкретного кандидата в Президенти України?
Друге питання:
Як Ви думаєте,за які кошти і на якому транспорті приїдуть “бюджетники” на цей святковий захід?

Якщо на службовому транспорті ,то чи буде це використання бюджетних коштів ,кадрових ресурсів та матеріально-технічних засобів на користь окремого кандидата в Президенти УКраїни???
З даного питання Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” звернулася до Національної поліції України ,до СБУ , до Генерального прокурора України та до ЦВК для проведення відповідної перевірки та надання правової оцінки даній події.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”