ЧИ ДІЙСНО ХВОРІЄ НАТАЛІЯ КОСТЕЛЕБА – ВЕРЕМЧУК , АБО НЕ БАЖАЄ ЗВІЛЬНЯТИСЯ , ВИТОРГОВУЮЧИ ТИМ ЧАСОМ ПОСАДУ???

Шановне товариство всім відома Наталія Костелеба-Веремчук ,яка станом на 26 листопада 2020 року перебувала на посаді першого заступника голови Виноградівської РДА вже майже 101 день не виходить на роботу.

Згідно письмової інформації Виноградівської РДА за Щ-82/04.3 від 04.12.2020 року пані Наталія знаходиться на лікарняному,але наскільки нам відомо вона справно отримує зарплату.

В той же час пані Костелеба-Веремчук Н.Ю. ,а саме під час лікарняного вона змогла активно приймати участь у місцевих виборах в статусі кандидата в депутати Закарпатської обласної ради та в статусі кандидата в депутати до Виноградівської ОТГ.

При цьому побувала на всіх публічних заходах та зустрічах з виборцям. Найбільше її бажання було пройти депутатом Закарпатської обласної ради.Так сталося,що виборці їй надали належну оцінку(шляхом голосування) за попередню депутатську каденції в Закарпатській обласній раді і пані Наталія не пройшла депутатом до обласної ради.

В результаті чого вона набрала стільки голосів,що дозволили їй пройти тільки депутатом до Виноградівської ОТГ.

Наразі громадська організація”Народний контроль Закарпаття” проводить журналістське розслідування щодо законності видачі лікарняних і по результатах яких матеріали журналістського розслідування будуть направлені в правоохоронні органи для надання правової оцінки .

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”