Чи буде відновлено пасажирський маршрут Широке – Виноградів..??

Шановне товариство до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” із письмовою заявою звернулися біля 130 мешканців (хоча під даною заявою може підписатися вся сільська громада) с.Широке що на Виноградівщині ,які повідомили про те,що вже близко року із с.Широке до районного центру ,тобто до Виноградова відсутнє пасажирське перевезення .
Люди добираються на роботу ,на навчання ,в медичні та соціальні заклади,хто як може.
На приватному транспорті,окремі громадяни,які приловчився на цьому заробляти гроші, беруть за подорож із с.Широке до Виноградова в оба боки 50 грн.
Але ніхто не застрахований,що не виникнуть проблеми із безпекою перевезення людей,адже ніхто із цих “таксистів” ні медичного ,ані технічного огляду не проходить.
Окрім того,ніхто із них не платить податки.
Мешканці неодноразово зверталися до Широківської сільської ради,до посадових осіб органів виконавчої влади районного рівня,але всі пожимають плечима ,мовляв про проблеми ми знаємо,але вирішувати ваші проблеми невзмозі.
Виникає питання:за що вони отримують зарплату…???

Здебільшого виникають проблеми особливо для людей похилого віку,для інвалідів,які проживають в с.Широке,адже розмір їхньої пенсії не розрахований на такі транспортні розходи.
З цього питання ми звернулися до сільського голови с.Широке Феєр І.С.,до в.о.голови Виноградівської РДА п.Костелеба-Веремчук Н.Ю.,до депутата Виноградівської районної ради п.Фурман М.М.(який до речі є монополістом в даній сфері надання послуг із пасажирського перевезення) щодо відновлення пасажирського маршруту Широке -Виноградів.
Ми отримали фурмальну відписку як ,від Широківської сільської ради ,так від Виноградівської РДА мотивуючи це тим,що маршрут виявився нерентабельним,адже на даному маршруті багато курсує нелегальних перевізників.
Від депутата Виноградівсько районної ради п.Фурман М.М. відповіді на подану заяву ще поки не отримали.Очікуємо..
По перше,ні Широківська сільська рада,а ні Виноградівська РДА не дотрималася вимог ЗУ “Про звернення громадян”при розгляді нашої заяви,а саме ст.18 ЗУ “Про звернення громадян” в частині розгляду її в присутності заявника.
По друге,шановне товариство це взагалі незрозуміла позиція ні з боку Широківської сільської ради,ані Виноградівської РДА в частині того,що вони стверджують,що начебто нічого зробити не можуть,так як по даному маршруту їздять нелегальні перевізники.Це повний хаос.В нас виникає запитання : місцева влада безсила навести лад із нелегальними перевізниками чи існує можливо якась зацікавленність в тому,щоб вони їздили безконтрольно???
З понеділника ми маємо намір зустрітися як із сільським головою с.Широке п.Феєр І.С. ,із керівництвом Виноградівської РДА так безпосередньо із керівником ПрАТ “Виноградівська АТП-12144” п.Фурман М.М. щодо вирішення питання по суті,а саме відновлення пасажирського маршруту Широке – Виноградів.
Про результати розгляду нашого звернення ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”