Чи буде майдан в с.Майдан що на Міжгірщині… ???

Шановне товариство до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулася група активістів із с.Майдан що на Міжгірщині.
В своєму зверненні вони повідомляють про неналежне виконання своїх службових обов”язків сільським головою с.Майдан .
Надані майданськими активістами окремі текстові матеріали щодо діяльності Майданської сільської ради та окремих посадових осіб будуть опрацьовані та при потребі направлені до правоохоронних органів. 
Для спростування або підтвердження цього звернення редакцією газети “Народний контроль Закарпаття” розпочато журналістське розслідування , в ході якого надані інформаційні запити до Майданської сільської ради в порядку Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Після опрацювання отриманої запитуваної інформації журналісти газети з”їздять на Міжгірщину, безпосередньо відвідають с.Майдан, поспілкуються із сільською громадою ,здійснять опитування мешканців на предмет довіри до органу місцевого самоврядування ,в першу чергу до сільського голови даного населеного пункту та зустрінуться із посадовими особами Майданської сільської ради.
Про результати журналістського розслідування ми проінформуємо як сільську громаду с.Майдан, так взагалі громадськість Міжгірщини та Закарпаття в цілому.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”