Чергові маніпуляції директорки місцевого пансіонату задля залишення на посаді та політична “атака” закарпатського осередку партії ОПЗЖ та партії Шарія.Що в них спільного???

Шановне товариство ,сьогодні зателефонував до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” чоловік,який назвав себе Шетеля Василь Юрійович,озвучив свої статуси,а саме ,що він є член Національної спілки журналістів України,голова Громадської організації “Правозахист -Україна”,шеф-редактор у Закарпатській області газети Правозахист Громади.

Надаємо аудіо запис телефонної розмови з цією людиною(https://www.youtube.com/watch?v=tdl87NFM0eI).

Потім він сказав,що до нього звернулися чи то працівники чи то директорка Виноградівського геріатричного пансіонату п.Микуляк Н.А.,які стверджують про упереджені дії журналістів газети “Народний контроль Закарпаття” в частині журналістського розслідування та висвітлення ситуації на сайті газети”Народний контроль Закарпаття” щодо функціонування Виноградівського геріатричного пансіонату.

Цей чоловік попросив його проінформувати про ситуацію ,яка склалася в пансіонаті.

Нами було чітко сформовано позицію редакції газети щодо здійснення журналістської діяльності нашого видання,які базуються виключно на чинному законодавстві України.

Розповіли йому про звернення громадян,які зверталися чи то письмово,чи то у вигляді відеозвернення ,чи то повідомлення від джерел інформації,по результатах яких зібрані матеріали журналістського розслідування були направлені в правоохоронні органи для надання правової оцінки.

Пан Шетеля проінформував нас про те ,що має намір провести журналістське розслідування по пансіонату і по результатах якого покласти крапку в цьому питанні,хоча ми йому сказали,що правову оцінку будь яким діям надає суд ,який покликаний відправляти правосуддя в Україні.

Також він надав свою оцінку діям правоохоронних органів,що начебто всі вони корупційні і всі вони працюють не так як треба.Апелюючи на його вислови було підкреслено про оскарження рішень будь якого органу в разі його незаконних діянь.Довідково із інтернета :

Шетеля Василь Юрійович-член виборчої комісії ОВК 70 (від Бойко Ю.А.,партія ОПЗЖ ,Вибори Президента України 2019 року),член Національної спілки журналістів України, Голова Громадської організації „Правозахист – Україна” та Голова Громадської організації „Інвалідів – Ружа”

Шановне товариство, можливо ми б сприйняли це спілкування з паном Василем ,як дійсно бажання цієї людини встановити істину по ситуації щодо функціонування Виноградівського геріатричного пансіонату,якщо б не було спілкування ще з одним незалежним (як він себе назвав) журналистом Сергієм Насаликом,який згідно інформації з Інтернету є керівником проросійської партії Шарія у Мукачеві(http://anons-zak.com.ua/…/29837-golovniy-sharyec…).

Надаємо запис телефонної розмови з людиною,яка назвала себе Сергієм Носалюком (https://www.youtube.com/watch?v=beRIE1qbR6s).

В чому така зацікавленість цих журналістів (пана Шетелі та пана Носалика) щодо нашої журналістської діяльності ?

Причина в тому,що нещодавно Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” офіційно звернулася до всіх органів місцевого самоврядування Закарпаття про розгляд на сесіях місцевих рад питання про направлення звернення до Офісу Президента про заборону партії ОПЗЖ та партії Шарія.

Цікаві моменти виникли ще на місцевих виборах 2020 року в Виноградівському геріатричному пансіонаті .

Під час голосування на цій виборчій дільниці в кожному паспорті пацієнтів,які йшли голосувати до скриньки журналістами були виявлені спеціально виготовлені підказки за кого голосувати,і що саме головне , там було вказане прізвище закарпатського екс регіонала Бушко І.І. (https://www.youtube.com/watch?v=mGy-EXcx7zw&t=15s)

Як нам пояснили самі пацієнти , це їм роздали працівники пансіонату і вказували на керівника цього закладу.

А напередодні нинішнього спілкування ми отримали вагон критики від депутата Закарпатської обласної ради(від партії ОПЗЖ) п.Русина В.П. (генерала ,колишнього начальника УМВС України в Закарпатській області),в дописах під публікацією про заборону партії ОПЗЖ,в яких він перейшов на особистості,що не личить йому.

В світі останніх подій ми не можемо з впевненостю стверджувати хто кого використовує в своїх цілях п.Микуляк цих журналістів,або вони її.

Тому і виникає запитання:”Що в них спільного?.”

А може вони об’єднавшись разом вирішили діяти проти нашої організації для задоволення своїх інтересів.

Прес-служба Громадської організації”Народний контроль Закарпаття”