ЦЕ ПРОСТО ШОК!!!! ЯК МІСЦЕВА ПОЛІЦІЯ(МІЛІЦІЯ) ТА ПРОКУРАТУРА “ПРИКРИВАЛА” ПРОТЯГОМ 10 РОКІВ ЙМОВІРНОГО ПРАВОПОРУШНИКА.

Шановне товариство, це просто не вкладається в голові.

10 років місцева поліція (міліція) та прокуратура не розслідували кримінальне провадження за фактом підробки посадовою особою органу місцевого самоврядування  рішення сільської ради ,таким чином прикривали її від кримінальної відповідальності.

Громадянина ,якому виготовили технічну документацію  та державний акт на право приватної власності на землю  позбавили  права володіти,користуватися  і розпоряджатися  своєю власністю ,адже всі зазначені вище оригінали технічної документації та оригінал  державного акту вилучені працівниками місцевої поліції(міліції) і знаходяться в матеріалах кримінального провадження  вже більше 10 років.

Зараз намагаються знайти крайнього,а крайніх багато ,починаючи від помічника прокурора Виноградівського району Івана Бровдія(який звільнений з органів прокуратури,а тепер працює адвокатом),тодішнього в.о. прокурора Виноградівського району Володимира Келемена (який тепер є заступником керівника Хустської місцевої прокуратури),десятки начальників Виноградівської міліції(а потім поліції),десятки слідчих поліції (міліції) ,які роками перекидували справу один одному і нічого не розслідували ,і закінчуючи процесуальними керівниками місцевої прокуратури та їх теперішним керівником п.Жилкіним В.В.,а також слідчим місцевої поліції Онисько І.І. та  керівником відділення поліції п.Пилип Ю.Ю.

На підставі відповіді Берегівської місцевої прокуратури нам стало відомо,що сільський голова одного із населених пунктів підписав рішення сільської ради за той час ,коли не був ще сільським головою,а дане рішення взагаліі сесією сільської ради не приймалося.

Станом на сьогодні департаментом внутрішньої безпеки Закарпатського управління  Національної поліції України проводиться службове розслідування  та по його результатах має бути прийнято рішення згідно чинного законодавства.

З яких мотивів  цей сільський  голова (який вже не працює) ,ймовірно підробив рішення сесії сільської ради не зрозуміло,але відомо те,що його рідні та близькі займали керівні посади в міліції та прокуратурі.

І ще одна цікава деталь в цій історії,а саме ,що на запит власника цього державного акту слідчим було зроблено копії цього рішення,але  прізвище та підпис підписанта цього рішення заховано,на наше припущення це говорить про те ,що ці дії були навмисні .

По даному факту редакцією газети”Народний контроль Закарпаття” розпочате журналістське розслідування ,матеріали якого направлені в Офіс Генерального прокурора України та до Національної поліції України для проведення службової перевірки  та прийняття кадрового рішення,а саме звільнення із займаних посад ,як керівника місцевої прокуратури та керівника поліції.

Надалі особою ,яку  позбавили протягом 10 років права володіти,користуватися  і розпоряджатися  своєю власністю буде подано окремо позов до суду про відшкодування  моральної та матеріальної шкоди завданої внаслідок зловживання службовим становищем  місцевими правоохоронцями.

Ось така печальна історія шановне товариство.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”


Щубер Федір Дмитрович