БУДЬМО ОБАЧНИМИ НЕ ДАЙМО СЕБЕ ОБДУРИТИ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ!!!

ЩО ВИКОНАВ ІВАН БУШКО ІЗ СВОЄЇ ПЕРЕДВИБОРНОЇ ПРОГРАМИ ЗА ДЕПУТАТСЬКУ КАДЕНЦІЮ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ…????

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України від Партії регіонів в одномандатному виборчому окрузі №73 Бушка Івана Івановича

Дорогі земляки!

Головне багатство Закарпаття – його народ. Серед закарпатців чимало освічених і талановитих людей, спеціалістів високого рівня, здатних на творчий порив, на реалізацію своєї мрії. І всі ми, безумовно, достойні більшого.

Якщо виборці округу виявлять мені довіру та оберуть народним депутатом України, зосереджу свої зусилля на реалізацію Програми Президента України В.Ф. Януковича «Україна для людей».

В свої повсякденній роботі буду керуватись наступними основоположними принципами:· позаблоковий статус України – гарантія безпеки держави і кожного громадянина;· євроінтеграція – стратегічний зовнішньополітичний вектор України;· використання рідної мови на територіях компактного проживання національних меншин – надзвичайно актуальна проблема для мешканців багатонаціональної Закарпатської області.У цій програмі перераховані основні напрямки, які потребують планомірної роботи, і перш за все у її законодавчій частині. Найперше необхідно:

Унікальний рельєф, м’який клімат, гостинність закарпатців — ось далеко не повний перелік переваг, які роблять нашу область особливо привабливою для розвитку туризму. Однак без сучасної інфраструктури, і в першу чергу без нормальних доріг, ніякий розвиток не відбудеться. В зв’язку з цим, одним із стратегічних напрямків своєї діяльності вбачаю збільшення фінансування робіт по будівництву та ремонту доріг, а саме будівництво об’їзних доріг в містах Берегово, Виноградів, ремонту автодороги Кам’янське – Берегово. Приділятиму особливу увагу питанням реконструкції очисних споруд в м. Берегово, будівництва очисних споруд в місті Виноградів, селі Велика Бакта, будівництва полігону по утилізації твердих побутових відходів у Виноградівському районі.· Сільське господарство — один із основних пріоритетів державної політики на найближчі роки. Україна повинна вийти на 5 місце у світі по виробництву сільгосппродукції. Але для реалізації намічених планів слід докорінно змінити відношення держави до фермерів — припинити низку нескінченних перевірок контролюючими органами і на законодавчому рівні створити нормальні умови для переробки та експорту сільськогосподарської продукції.· Високотехнологічне виробництво — ще одна галузь, яка може забезпечити не тільки велике число робочих місць, але й надходження фінансових вливань у бюджети всіх рівнів. Створення сприятливого податкового клімату на Закарпатті дозволить залучити нових інвесторів, вирішити питання розбудови промислово-індустріального парку на кордоні з Євросоюзом в районі села Неветленфолу.

Підвищення рівня освіти — сьогоднішня необхідність.

Але таке підвищення неможливе без створення нормальних умов для навчання. У найближчі роки необхідно побудувати нові школи, обладнані сучасними спортивними залами, комп’ютерними класами, інтерактивними дошками.·

У сфері медичного обслуговування мешканців округу також, як і у сфері освіти, зроблені перші кроки — за останні 2 роки у ряді медичних закладів встановлено сучасне обладнання, проведені ремонти будівель, заміна вікон, відремонтовані дахи. Але все це — крапля у морі. Очевидно, що без серйозного фінансування якісного стрибка не відбудеться. Продовжу роботу по збільшенню обсягів фінансування медичної галузи.·

Крім того, необхідне підвищення статусу працівників системи освіти та медицини до рівня державних службовців, вони повинні отримувати таку ж високу зарплатню, як їх колеги у розвинених країнах.

Перегляд системи розподілу пільг. Уже зроблені перші кроки у цьому напрямку — підвищення пенсії, виплати інвалідам та ветеранам. Та цього недостатньо. Пенсії і соціальні виплати повинні перевищувати нинішні у кілька разів.

Моїм правилом буде регулярне звітування про реалізації передвиборної програми перед виборцями округу

Іван Бушко знову хоче йти владу, тепер має намір бути головою Виноградівської ОТГ, і знову нам обіцяє вирішити проблему із сміттям та інші дає обіцянки.Такі обіцянки були вже були дані ним в 2012 році.Тоді також він обіцяв реконструкцію очисних споруд та будівництво полігону по утилізації твердих побутових відходів у Виноградівському районі.Обіцяв ,обіцяє і надалі буде обіцяти…

Обіцянка-цяцянка,а дурному радість.