Боротьба за чисте довкілля на Виноградівщині триває…

Шановне товариство по результатах громадського моніторингу,який проводився активом Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” в с.В.Копаня що на Виноградівщині було виявлено несанкціоноване сміттєзвалище в межах населенного пункту на досить значній території земельної ділянки.
Були направлені звернення до сільського голови с.В.Копаня п.Балаж В.В.,до Виноградівської РДА,до Державної екологічної інспекції в Закарпатській області,до ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області та до Закарпатської ОДА щодо невідкладного реагування.
Шановне товариство протягом двох місяців жодна із вищевказаних установ органів державної влади не розглянула наше звернення по суті,а відповіли тільки одними формальними відписками.
Ось так відбувається  протидія несанкціонованим сміттєзвалищам.Ніхто із вище вказаних посадових осіб не надав цим протиправним діям належну оцінку ,а в результаті цього  не притягнуто винних до відповідальності  і надалі дана територія наповнюється сміттям.
А тому із-за безвідповідальності та безкарності місцевої влади в нас відбувається такий хаос .
Слідкуючи за діями органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади по вирішенню проблеми поводження із ТПВ ми прийшли до висновку,що всім байдуже,що все навколо заполонило сміття.
Ми звернулися до місцевої поліції щодо надання правової оцінки ситуації із несанкціонованим сміттєвалищем в с.В.Копаня що на Виноградівщині.Наразі слідчий СВ Виноградівського ВП вніс відомості до ЄРДР  та мав би провести досудове розслідування.

Але ,шановне товариство відслідковуючи ситуацію в місцевій поліції із станом досудового розслідування ми припускаємо,що і це кримінальне провадження не буде розслідуватися.Що далі? А дійсно ,що далі будемо робити? Навіть незнаємо,як діяти в цій ситуації,коли бачиш повне ігнорування по виконанню своїх службових обов”язків із боку посадових осіб органів місцевого самоврядування,органів виконавчої влади ,а також правоохоронних органів.
По любе,ми не зупинимось ,й надалі будемо намагатися стимулювати місцевих чиновників до належного виконання посадових інструкцій.
Боротьба за чисте довкілля на Виноградівщині триває…
Про результати досудового розслідування ми будемо інформувати громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”