Боротьба з нелегальними перевізниками чи імітація її ???

Шановне товариство Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” звернулася до органів місцевої виконавчої влади , до органів місцевого самоврядування 
та безпосередньо до голови Закарпатської ОДА п.Бондаренко І.С.щодо належного забезпечення пасажирського сполучення на території Виноградівського району.

Яка ситуація в цій сфері?

Наразі до редакції газети”Народний контроль Закарпаття” письмово звернулися мешканці с.Широке Виноградівського району,які повідомили нас,що більше року на маршруті Виноградів -Широке не їздить перевізник,який має відповідні дозвільні документи та має забезпечити пасажирське сполучення із райцентром.

Ми поспілкувалися із перевізником,а це п.Фурман Р.М. директор ПрАТ”Виноградівська АТП 12144″,який проінформував нас,що в зв”язку із тим,ща даному маршруті їздять нелегальні перевізники ,маршрут є нерентабельним і тому він вимушений припинити пасажирське перевезення.

В результаті спілкування із мешканцями с.Широке ми дізналися,що дійсно на маршруті Широке -Виноградів їздить їх односельчанин ,який має два мікроавтобуси ,встановив начебто тарифи за проїзд в 25 грн в одну сторону,немаючи дозвільних документів,не сплачує податки,не проходить ні медичний ,ані технічний огляд,чим створює ризики для безпечного перевезення пасажирів.

Для підтвердження долучили відеоматеріали,які ми направимо у відповідні органи державної влади.

По нашому зверненню сьогодні приїхали працівники поліції та працівники Укртрансбезпеки в Закарпатській області та виявили одного із нелегальних перевізників,але основна частина нелегальних перевізників перестала перевозити людей.Цього громадянина очікує розгляд правопорушення в суді,за яке передбачено штраф в сумі 17 000 грн.

Весь звіт про проведені сьогоднішні заходи ми проінформуємо Вас у вечерній публікації із наданням відеоматеріалів.

Із завтрашнього дня ,як нас запевнив п.Фурман Р.М.,якщо нелегальні перевізники не будуть їздити він поновлює пасажирські перевезення по цьому маршруту,на який є в хорошому стані автобус ,який може через кожну годину доставляти пасажирів до райцентру.

Також ми зателефонували до керівництва області та повідомили про ситуацію яка склалася із неналежним забезпеченням псажирського перевезення по маршруту Виноградів – Широке.Нас запевнили про відповідне реагування .
А ми в свою чергу будемо спостерігати чи це буде реальна робота по забезпеченню належного пасажирского перевезення чи просто чергова імітація.

Наші журналісти будуть сьогодні і в подальшому здійснювати відеофіксацію із района “Малого базара” м.Виноградів,як проводиться боротьба із нелегальними перевезеннями.

Про результати роботи та перебіг подій ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”