Байдужість місцевих чиновників до проблем людей на тячівщині

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” по телефону звернулися мешканці Тячівського району ( а саме мешканці с.Лопухів ,смт.Тересва,с.Бедевля,с.Усть-Чорна ,с.Біловарці ,с.Грушево та м.Тячів),які повідомили про грубі порушення їх конституційних прав посадовими особами органів виконавчої влади Тячівщини.
Актив Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” на звернення громадян невідкладно відреагував та виїхав в м.Тячів Закарпатської області щоб зустрітися безпосередньо і поспілкуватися із людьми , довідатися про їх проблеми, та основне знайти можливості допомогти людям.
На зустріч із заявниками ми запросили посадових осіб Тячівської РДА та разом вислухали людей про їх наболілі проблемні питання.
Найбільше нарікань було на роботу посадових осіб Тячівського РВ ГУ ДМС України в Закарпатській області в частині неналежного розгляду їх звернень по заміні вікової фотографії,по видачі паспортів старого зразка у вигляді паспортної книжки і особливо людей обурює зневажливе ставлення до них із боку посадових осіб міграційної служби під час звернення до них.
На підставі цих скарг ми підготували та направили звернення до Тячівської РДА для відповідного реагування та до ГУ ДМС України в Закарпатській області із заявою про забезпечення виїздного особистого прийому громадян на Тячівщині для відповідного розгляду їх скарг щодо своїх підлеглих працівників.
Про результати розгляду наших звернень ми обов”язково проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”