Нам сказали, що будуть нові обличчя у владі, але на місцях залишилися ті ж самі

Шановне товариство сьогодні в рамках особистого прийому актив ГО “Народний контроль Закарпаття” поспілкувався із заступником голови Закарпатської ОДА п.Травіною О.В.,яка здійснювала особистий прийом громадян у м.Виноградові.Наразі п.Травіна О.В. в Закарпатській ОДА згідно своїх посадових інструкцій відповідає за здійснення загального керівництва закладами науки, освіти, культури,фізкультури і спорту, що належать до сфери управління обласної державної адміністрації, їх матеріально-фінансове забезпечення.
Ось,що ми знайшли на сайті DEPO.ЗАКАРПАТТЯ від 12.09.2019 року про нове обличчя цієї влади.І так пані Травіна Ольга Валеріївна з 2010 по 2013 рік була членом фракції “Єдиний Центр” в Ужгородській міській раді. Працювала начальником Управління пільг, гарантій та компенсацій Департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради. Раніше працювала на посаді начальника управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської ради, однак змушена була покинути цю посаду через особистий конфлікт з міським головою Богданом Андріївим, зумовлений ситуацією по скандальній реконструкції “Совиного гнізда”, що стала приводом для порушення щодо нього кримінального провадження.
Згідно з поданою декларацією, Травіна має у власності будинок в Ужгороді, дві земельні ділянки в Ужгороді та с. В.Лази на Ужгородщині. Їздить на MERСEDES-BENZ 2013-го року випуску за 675000 грн. Заробітної плати отримала 401999 грн.Як описується на сайті DEPO.ЗАКАРПАТТЯ від 12.09.2019начебто саме вона підозрювалася у створенні, разом з Віктором Балогою, схеми “освоєння” грошей ЄС поза законом. Також є відповідне розслідування із цього питання,яке провели журналісти “Радіо Свобода”.

В ході спілкування з нею нами було задано ряд запитань,які турбують громадськість, як Виноградівського району так загалом нашого краю ,щоб отримати на них вичерпну відповідь.
Перше наше запитання:Коли будуть призначені голови райдержадміністрацій на Закарпатті і які результати “соціального ліфту”???Відповідь:Достовірною інформацією не володіє.
Наступне питання стосувалося щодо ситуації,яка склалася в сфері освіти на Виноградівщині щодо виплати зарплати вчителям і хто буде опікуватися закладами освіти ,створений центр обслуговування або інший структурний підрозділ,який буде створений в результаті ліквідації управління освіти,молоді та спорту та про ситуацію на Мукачівщині щодо можливого мобінгу із боку роботодавця та інших посадових осіб місцевої влади на теперішнього керівника управління освіти.Відповідь наступна:після сьогоднішнього особистого прийому громадян на Виноградівщині буде проведена нарада із керівниками місцевої влади щодо урегулювання ситуації в сфері освіти,яка виникла останнім часом.По Мукачівщині відповідь була наступна,що в неї,як у освітнього куратора відбуваються щоденні ділові контакти та відносини в телефонному режимі із теперішнім керівником.Ми затронули питання вивозу сміття,стану міських очисних споруд,стану дорожньої інфраструктури ,але нажаль відповіді ми не отримали позаяк п.Травіна О.В. не відповідає за даний напрямок роботи.Ми задали питання пані Травіні О.В. щодо призначення її на посаду заступника голови Закарпатської ОДА,а саме ,як її призначали,чи був запроваджений конкурсний відбір тощо.Відповідь була така:що було подання голови Закарпатської ОДА п.Бондаренка І.С. і після двох бесід в Кабінеті Міністрів України її було погоджено.Ніякого конкурсного відбору не було.Наостанок ми задали їй запитання:чи причетна вона до конфлікту,що пов”язаний із скандальною реконструкцією “Совиного гнізда”,про яке розповідали в програмі ” Схеми”Відповідь була така:непричетна.Як можна охарактеризувати наше спілкування із цією пані.На мою думку виходячи із відповіді на наші запитання жодного фахової інформації,щоб проінформувати громадськість ми не отримали.Людина далеко від освіти та її проблем,і як ці проблеми вирішувати вона взагалі на наше переконання не знає.Підсумовуючи вищевикладене можна сказати наступне,що навіщо було обирати нову владу ,якщо посади обійняли в цій владі старі та некомпетентні люди.Жодного предмета для розмови про те,як вирішувати злободенні проблеми на Закарпатті немає.В команді нового губернатора два заступника із старої команди.На місцях по районах ніхто не поміняний.


По наявній інформації багато чиновників із старої команди на рівні районів та області залишаються надалі працювати.На Виноградівщині роками не вирішується проблеми сміття,очисних споруд,доріг тощо.Наразі протягом останніх п’ять років виник конфлікт в сфері освіти,який переріс в політичне протистояння та особисті амбіції окремих осіб.Відсутня злагода в діях місцевої влади.У владі працюють люди,які роками займають посади,але людських проблем ніхто не вирішує.Народ залишений на одинці із своїми проблемами.І що ми в результаті виборів отримали.Обгортку із конфети фабрики Рошен…

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”