АВАРІЙНІ МОСТИ ТА БЕЗДОРІЖЖЯ :АКТИВІСТИ С.РІЧКА ЩО НА МІЖГІРЩИНІ НЕ БАЙДУЖІ ДО ПРОБЛЕМ СВОЄЇ ГРОМАДИ

Шановне товариство, ми стаємо свідками тієї ситуації,коли селяни гірських районів на Закарпатті не бажають миритися із бездіяльністю органів місцевого самоврядування та виконавчої влади , самоорганізуються на вирішення своїх проблем, а також  стимулюють місцеву владу до належного виконання службових обов”язків.

Так до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулися мешканці с.Річка що на Міжгірщині та надали відеоматеріали про аварійні мости і бездоріжжя в с.Річка що на Міжгірщині.

Шановне товариство, дивує інше,що на неодноразові наші звернення до місцевої влади  на Міжгірщині про проблемні питання сільських громад ні Міжгірська райдержадміністрація,ні Міжгірська районна рада ,а ні депутати різних рівнів на Міжгірщині не реагуюють.

Таке враження ,що їх там немає.

Але подивитесь через деякий час  ,а саме на осінь,коли буде ближче до місцевих виборів,як окремі кандидати  будуть рвати на собі рубашку імітуючи небайдужість  до вирішення людських проблем задля того,щоб пролізти до корита.

Отож ,всі ми маємо усвідомити кого ми вибираємо і за кого голосуємо.

Міжгірщина поки що в повному застої,ні дорог,ні мостів,ні відповідних лікарень тощо,але бачимо як близькі до влади особи деребанять землі,нищать ліси роблять все для особистого збагачення.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович