АЛЛА ПОПЕЛИЧ :” ВОЛОВЕЦЬКІ МЕДИКИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКИХ ВИКЛИКІВ СЬОГОДЕННЯ”.


Шановне товариство, журналісти газети (на громадських засадах) “Народний контроль Закарпаття” п.Щербей Н.Ф. та п.Беца Г.В.відвідали КНП “Воловецька центральна районна лікарня ” та зустрілися із Аллою Володимирівною Попелич  ,яка наразі виконує тимчасово обов”язки директора КНП” Воловецька центральна районна лікарня” і поспілкувалися з нею по питаннях готовності даного медичного закладу до протидії коронавірусній інфекції в цей складний для України час .

 Якщо оцінювати ситуацію в області ,то Воловечинна серед трійки районів,в яких найнизький рівень захворювання на коронавірус.

Під час відвідування даного медичного закладу журналісти ознайомилися із станом забезпеченням ліками ,візуально оглянули обладнання  та наявність засобів індивідувального захисту для медичних працівників і дизінфекуючих речовин.

Алла Володимірівна проінформувала присутніх про неабияку самоорганізацію очільників сільських рад та безпосередньо Воловецької селищної ради ,підприємців та просто мешканців Воловеччини в допомозі коштами для першочергових заходів по боротьбі із коронавірусною інфекцією .

За ці кошти закуплені лікарські засоби ,обладнання  , засоби індивідуального захисту тощо.

А саме основне ,що радує, станом на сьогоднішній день підозрілих /хворих на коронавірус, на стаціонарному лікуванні немає.

Чи будуть нові спалахи цієї епідемії сказати важко,тому,що це новий вірус і його поведінка погано вивчена.  Але можна ствердно говорити ,що пік захворюваності пройдено. 

Тут досить важливий людський фактор,тобто наші самозаспокоєння і легоковажність можуть зіграти злий жарт із нами.

По організації роботи медичного закладу до цих складних викликів можна абсюлютно відверто і сміло сказати,що воловецькі медики пройшли це випробування достойно,а їх теперішній керівник ,хоча із приставкою тимчасово виконуючий обов”язки директора, на нашу думку готовий виконувати службові обов”язки вже і в статусі повноцінного керівника.

Дякуємо  всім медикам Воловеччини за їхнє профісійне ставнення до виконання своїх обов”язків.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”Щубер Федір Дмитрович