АКТИВНА МІЖГІРЩИНА:НЕ ДОЧЕКАВШИСЬ РЕАГУВАННЯ ВЛАДИ ГРОМАДА САМОТУЖКИ ВЗЯЛАСЯ ЗА РЕМОНТ ВУЛИЦЬ ТА АВТОДОРОГИ

Шановне товариство,щойно до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” надійшли відеоматеріали  від мешканців с.Річка що на Міжгірщині  про те,що не чекаючи реагування влади вони самотужки за свої кошти відремонтували найбільш уразливі ділянки місцевої автодороги в їхньому поселенні.

Як повідомляють селяни, вони зверталися неодноразово до сільського голови с.Річка п.Бігар В.М.,до керівництва місцевої виконавчої влади з приводу належного утримання місцевих вулиць та автодороги ,що веде до села.

Однак,відповідь була одна – нема коштів.

А тому і було прийнято рішення сільською громадою про проведення дрібного ремонту за кошти кожного члена сільської громади.

Виникає питання:навіщо нам цілу армію службовців місцевого самоврядування та органів виконавчої влади,які нетрібні вирішувати людські проблемні питання.

Саме завдяки активній сільській громаді люди можуть покращити та забезпечити належні умови їхньої життєдіяльності .

Вкотре звертаємося до всіх закарпатців,що вже на носі місцеві вибори,а тому при виборі та голосуванні за ту чи іншу особу дуже уважно вивчайте кандидата і тільки після усвідомлення того,що він може щось реально зробити голосуйте за нього.

Приклад мешканців с.Річка показовий для інших сільських громад.Нічого саме не вирішиться ,а лише спільними силами можна навести лад в своєму обістьо. 

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович