АКТИВНА ГРОМАДА с.ДРОТИНЦІ ПРОВЕЛА ПРИБИРАННЯ СМІТТЯ НА ВІДРІЗКУ АВТОДОРОГИ ВИНОГРАДІВ – ДРОТИНЦІ

Шановне товариство, за ініціативи фракції “Рідне Закарпаття ” Берегівської районної ради та за участі педколектива Дротинської ЗОШ 1-3 ступенів (директор п.Мізун М.В.) , колектива дитячого садка “Сонечко” (завідуюча п.Вереш М.В.) “,працівників Виноградівського МУВГ (начальник Сальвінської експлуатаційної дільниці Ворю В.І.) ,старости с.Дротинці п.Яреми М.М. та його співробітників та молодіжного сільського активу “Молоді мамочки” 16 квітня 2021 року напередодні дня довкілля було проведено прибирання сміття на узбіччях автодороги Виноградів-Дротинці та в міждамбовому просторі русла р.Тиса вздовж с.Дротинці.

Загальна кількість учасників склала 65 чоловік.

Запланований захід пройшов організовано ,з ентузіазмом та кінцевим результатом.Сотні мішків сміття ,яке зібране на узбіччі даної дільниці дороги , вивезено на міське сміттєзвалище.

Приємно вразила активність молодіжного руху “Молоді мамочки” в с.Дротинці,які долучилися до прибирання узбіччя від сміття.

Вони самі організували покупку сміттєвих мішків,організували для інших учасників піцу та смачну каву.

Що є в негативі.

Так це байдужість людей ,які викидають сміття,і не тільки побутові відходи,а все те що їм не потрібно.

Ми виявили останки гуся,якого буквально день другий викинули на узбіччя.

Знайшли також поліетиленовий пакет з Нової пошти поруч із купою сміття ,на якому вказана адреса отримувача та його прізвище,який валявся на узбіччі.

Наразі ми звернемося до поліції для проведення перевірки щодо притягнення цієї людини до відповідальності і обов”язково проінформуємо про це громадськість.

Після закінчення даного заходу всіх бажаючих було запрошено для куштування приготовленої ухи та теплого чаю.

Звертаємося до мешканців с.Дротинці та мешканців навколишніх сіл:Будь ласка люди не викидайте сміття будь де,є для того сміттєві баки.

Адже все це прийдеться вам споживати і з цим жити.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”