Актив ГО “Народний Контроль Закарпаття” в дії

Шановне товариство актив Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” 10 вересня 2019 року зустрівся із керівниками окремих підрозділів органів виконавчої влади.
В рамках сприяння у вирішенні проблемних питань окремих сільських громад Закарпаття ми зустрілися із в.о.начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області п.Якобчук В.І. ,заступником ГУ ДМС України в Закарпатської області п.Рак М.Ф.,керівництвом прокуратури Закарпатської області та ГУНП в Закарпатській області.

В ході зустрічі із в.о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області п.Якобчук В.І.в рамках розгляду звернень щодо несанкціонованого сміттєзвалища в смт.Буштино Тячівського району,щодо скиду стічних вод в місцеву річку в с.Річка Міжгірського району ,щодо порушення санітарно-гігієнічних норм під час капітального ремонту автодороги в с.Сасово Виноградівського району та щодо можливого електромагнітного випробовування в результаті роботи вишки стільникового зв”язку на території Буштинської ЗОШ 1-3 ступенів .Керівник Держпроспоживслужби повідомив,що по всіх зверненнях буде проведена відповідна та фахова перевірка із залученням представників Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” про результати якої будуть вжиті належні міри реагування.
Також відбулася зустріч із представниками прокуратури Закарпатської області в рамках особистого прийому в ході якої було акцентовано увагу щодо стану досудових розслідувань слідством ГУНП в Закарпатській області.

При зустрічі із заступником начальника ГУ ДМС України в Закарпатській області п.Рак М.Ф. було досягнута домовленність про виїзний прийом громадян в м.Тячів з питань оформлення та видачі паспорта громадянина України старого зразка особам,які по релігійним переконанням не бажають отримувати ID-картки з метою інформування та ознайомлення громадян із діючим на сьогодні законодавством України та вирішення виниклих проблем в цьому питанні по суті.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”