АГОВ , МІСЦЕВА ВЛАДО !!! АВТОДОРОГА ВИНОГРАДІВ – ДРОТИНЦІ – ЧІЄ ОБЛИЧЧЯ..???

Шановне товариство ,ми знову в черговий раз  звертаємо увагу місцевої влади на стан автодороги  С070301 Виноградів – Дротинці – Фанчиково.

Шановні депутати різних рівнів (сільські , районні та обласні)  керівники районної райдержадміністрації та районної ради ,керівники Закарпатської ОДА та Закарпатської обласної ради повідомляю Вас всіх публічно із наданням відеоматеріалів щодо бездоріжжя відрізку дороги Виноградів – Дротинці – Фанчіково та звертаюся до Вас  про невідкладне реагування щодо ремонту вищевказаної автомобільної дороги .

Наступним кроком нашої організації буде звернення до правоохоронних органів про притягнення Вас до відповідальності щодо неналежного виконання Вами службових обов”язків.

А також нагадую Вам , що скоро місцеві вибори і ваша передвиборча  “гречка” у вигляді засипання вибоїн гравійно-піщаною сумішшю або хаотичного ямкового ремонту під час дощу на цій ділянці дороги з витрачнанням шалених державних коштів для створення гарної картинки на короткий термін,а потім стане ще гірше – вже не пройде.

Наразі ми звернулися до управління патрульної поліції в Закарпатській області,яке має здійснити обстеження даної автодороги,що надасть можливість притягнути винних до відповідальності.

Про результати розгляду наших звернень ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” 

Щубер Федір Дмитрович