Правопорядок у Виноградові: чи відмовляли громадянці в прийнятті заяви на особистому прийомі в місцевій поліції???

Шановне товариство до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулася мешканка одного із населених пунктів Виноградівщини та повідомила про те,що будучи 27 листопада 2019 року на прийомі в керівництва місцевої поліції їй відмовили в прийнятті заяви про вчинення правопорушення .Зі слів заявниці їй запропонували написану нею заяву,яку вона принесла на прийом , направити до поліції поштою .Позаяк виходу в неї не залишалося ,вона змушена була витратити 35 грн для того,щоб відправити заяву поштою на розгляд до керівництва поліції.
Відполвідно до ст.22 Закону України “Про звернення громадян” усi звернення громадян на особистому прийомi реєструються. Якщо вирiшити порушенi в усному зверненнi питання безпосередньо на особистому прийомi неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду громадянину повiдомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.
Відповідно до ст.21 Закону України “Про звернення громадян”органи державної влади, мiсцевого самоврядування, пiдприємства, установи, органiзацiї незалежно вiд форм власностi, об’єднання громадян, посадовi особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати. Коментувати таке звернення поки завчасно .Задля спростування або підтвердження фактів,які викладені в зверненні даної громадянки ми направили звернення до ГУНП в Закарпатської області для проведення належної перевірки .Для підтвердження того,що вона відправила заяву до поліції поштою ,заявниця представила нам квітанцію.

Щодо решти подій,які відбувалися на особистому прийомі ,а саме- чи приймали, або чи не приймали заяву від цієї громадянки,хто і що говорив , ми зможемо говорити тільки після проведеної перевірки та наданої нам відповіді.Про результати розгляду поданого звернення ми проінформуємо громадськість додатково.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”