Прикордонники Румунії виявили 414 500 пачок сигарет

Прикордонна поліція Румунії на пункті перетину кордону Халмеу(що межує із КПП”Дякове” що на Виноградівщині Закарпатська область) разом з митними співробітниками виявила 414 500 пачок (829 коробок), прихованих у вантажівці з дерев’яними брикетами.

Як повідомляє веб-сайт gazetanord-vest.ro рунунської газети Cazeta вчора, 02 лютого, 0 18.00 годині на перетині кордону Халмеу, округ Сату-Маре, громадянин Угорщини, який керував угорським автотранспортом , зареєстрованим у країні в’їзду і напівпричіп.
З перших перевірок угорський громадянин С.С., 40 років, транспортує дерев’яні брикети з України до Угорщини згідно з документами, що супроводжують вантаж.

Внаслідок експлуатації даних та інформації, що зберігалися в Інспекції територіальної прикордонної поліції в Сігету Марматьє, прикордонники разом з митними органами здійснювали контроль за транспортними засобами, оскільки існувала підозра, що існує велика кількість сигарет українського походження .
При цьому було виявлено сотні прихованих випадків сигарет, прихованих від митного контролю, методом ковпачка, в упаковках з дерев’яних матеріалів.

В результаті інвентаризації сигарет було виявлено, що в посилках з деревним брикетом було приховано загальну кількість 414 500 пакетів сигарет, різних марок, що становили 1865 250 лей.

Всю кількість сигарет було скасовано для конфіскації прикордонниками, а 70 тис. Лей автоафарульів було вилучено з штабу прикордонної поліції до завершення розслідування.

P.S. Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” розпочала журналістське розслідування та направила звернення до правоохоронних органів України про проведення відповідної перевірки щодо можливої причетності митників та прикордонників до нелегального переміщення цигарок із України до Румунії.
Переклад із румунської мови здійснено через Coogle перекладач.
Про результати перевірки додатково проінформуємо громадськість.
Джерело інформації:веб-сайт румунської газети “Cazeta”

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”